Wesele ” Zero Waste” – czyli ekologiczne przyjęcie

Wielu z nas poświęca coraz więcej uwagi trosce o środowisko. Wybieramy eko samochody lub całkowicie je porzucamy i przesiadamy się na rower, nosimy ubrania wykonane z naturalnych materiałów i nie tolerujemy marnotrawstwa. Trend eko obecny jest w wielu dziedzinach naszego życia. Poniżej przedstawimy kilka pomysłów na zorganizowanie przyjęcia weselnego w duchu Zero Waste. 

Czytaj

Co zamiast kwiatów na ślub? Pomysły i inspiracje

Co zamiast kwiatów? Kwiaty to od lat nieodłączny element prezentu ślubnego. Są one głęboko zakorzenione w wielu kulturach. Nawet zasady savoir-vivre mówią o tym, jakie rodzaje kwiatów powinno wręczać się Parze Młodej. Aktualnie wiele z nich decyduje się na inne rozwiązania, które są bardziej praktyczne i ekologiczne. Poniżej przedstawiamy pomysły na to, co wręczyć Parze Młodej zamiast kwiatów.

Czytaj

Pomysły na stół słodki, na słono, nowocześnie, czy wiejsko?

Stół tematyczny to hit od kilku sezonów, dzięki któremu Para Młoda może wprowadzić różnorodność do weselnego menu. Zdecydowana większość Par Młodych, które planują przyjęcie weselne, staje przed dylematem, czy też problemem, w jaki sposób skomponować kartę dań, aby nie była ona zbyt banalna, ale zarazem trafiła w gusta gości. Świetnym rozwiązaniem jest atrakcja, jaką jest stół tematyczny – na słodko, na słono, nowocześnie, a nawet i wiejsko! Podpowiadamy, na który z nich się zdecydować.

 

Czytaj